Kontakt


Na Błonie 13D


Przystanki autobusowe: Zarzecze  lub Bronowice Małe
Przystanek tramwajowy: Bronowice Małe (pętla)

Wszystkie w zasięgu 7 minut piechotą.
Parking znaduje się z boku budynku, od strony przedszkola.
tel. 514 733 941
e-mail psycholog.ryznar@gmail.com
Powyższy adres e-mail służy jedynie do umawiania terminów, proszę nie przesyłać na niego danych identyfikacyjnych ani informacji o życiorysie i stanie zdrowia  (ze względu na  Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych).
Gabinet prywatny 
Bronowice Małe
ul. Na Błonie 13d, Bronowice Małe,  Kraków 
(GPS wskazuje: "Biblioteka")

Gabinet znajduje się  w Centrum Pestka w budynku ośrodka kultury "Jordanówka", gdzie mieście się także Biblioteka (na szyldzie widnieje "Klub osiedlowy Widok").  Jest  przytulnie urządzony,  wyposażony w poduchy, liczne zabawki, sztalugi malarskie, książki i patio. Przed spotkaniami z młodszymi dziećmi jest aranżowany w sposób kojarzący się z miejscem zabaw, stąd wiele maluchów  radośnie do niego wbiega. W trakcie oczekiwania na wizytę mogą one także skorzystać z kącika zabaw w poczekalni lub ogromnego placu zabaw  przed budynkiem. Umiejscowienie gabinetu w otoczeniu parku, w miejscu zajęć  kulturalnych i edukacyjnych, znacznie zmniejsza stres, który czasem towarzyszy spotkaniom ze specjalistami.


Psychoterapia na NFZ
Poradnia Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży Medinorm w Krakowie Po skorzystaniu z mojej pomocy uprzejmie proszę o wystawienie opinii  tutaj